Kurumsal Krediler

Bize Ulaşın


POS başvurusu için 444 45 45’i aramanız veya herhangi bir şubemize uğramanız gerekmektedir. İşyeri Onay Belgesi, İkametgah Belgesi, Yükümlü Kişi Belgesi ve kimlik fotokopisi gibi evraklar tamamlanır tamamlanmaz cihazınız personelimiz tarafından işyerinize monte edilir. Kablosuz POS cihazi için ilaveten, cihazı çalıştıracak SİM kartı için fax data ve GSM antlaşması sözleşmesi imzalanmalıdır.

POS cihazı arızalarında 444 5000 nolu numaradan yardım alınabilmektedir.

A) BORÇLU CARİ HESAP : İşletmeniz adına açılacak çek hesabıdır.
B) YATIRIM KREDİSİ : Yeni iş açmak isteyen girişimcilerimiz için kredi imkanı tanır.
C) İŞ GELİŞTİRME KREDİSİ : İşini geliştirmek isteyen girişimci ve kurumsallaşmış yatırımcılarımıza teminatlarına göre uygun faiz oranları ve kendi ihtiyaçları doğrultusunda kredi imkanı sunuyoruz.
D) KÜÇÜK ESNAF KREDİSİ : Küçük ölçekli iş sahiplerine yine teminatları oranında uygun faiz oranları ile kredi veriyoruz. Deneyimli personelimiz sizinle karşılıklı oturup bütçeniz doğrultusunda sizi zorlamayacak vade ve faiz oranları ile kredi almanız için akılcı ve uygun kombinasyonlar üretecektir.
E) ŞİRKET KREDİ KARTI & POS (Point of Sale)CİHAZI SERVİSİ : Şirketler adına açılan kredi kartıdır. Şirketlerinizin harcamalarını bu kart ile yaparak kartımızın sunduğu puan sisteminden de yararlanabilirsiniz.

İşyerinize taktıracağınız POS cihazı ile hem işyerinize hem de müştrerilerinize perkçok avantaj sağlamış olacaksınız.

 • Günümüzde alışverişlerde nakit kullanımı her geçen gün azalmaktadır. Pekçok kredi kartı sahibi müşterinizi geri çevirmemek için taktıracağınız POS cihazımızdan Mastercard ve Visa logolu kredi kartları yanında American Express ve Diners kartlarını da geçirebilirsiniz. POS cihazımız sayesinde geniş yerlpazede kredi kartı müşterilerinize servis verebileceksiniz. Çipli kredi kartları (CardPlus ve pekçok yeni sistem kredi kartları gibi) yanında manyetik kredi kartlarını da POS cihazımızdan geçirebilirsiniz.
 • Kredi kartı ile yapılan işlemler Kredi Kartı Merkezinde otokontrol sisteminden geçtiği için kayıp, çalıntı, iptal edilmiş ve geçersiz kredi kartlarına karşı güvenli olursunuz.
 • İş yerinizde nakit bulundurma riskini azaltarak, hırsızlık ve dolandırıcılığa karşı önlem almış olacaksınız.
 • Kablolu POS cihazlarımız yanında, kablosuz POS cihazlarımız sayesinde özellikle restaurant, bar, dağıtım araçları, take-away gibi hizmetler veren işyerlerinde müşterinizin ayağına hizmet götürerek günümüzde kullanımı artan emniyetli, şifreli kart kullanıcılarını rahatsız etmeden ödeme alabileceksiniz.
 • Kablosuz POS cihazları GPRS servisi ile çalıştığından, cep telefonu kapsamı olan her yerde, elektrik ve kablolu telefon bağlantısı olmadan, çalıştırılabileceksiniz.
 • POS cihazında yapılan işlemler, ertesi gün hesabınıza aktarılmaktadır. Bu hesabınızı siz çek hesabı olarak kullanabilecek veya bu hesaba “otomatik ödme talimatı” verdirerek faturalarınızı ödeyebileceksiniz.
 • POS cihazı ile birlikte doğal CardPlus kredi kartı sahibi de olarak Kart Merkezimizin dönem dönem uygulayacağı plus puan, taksit artışları ile hem kendiniz faydalanmış olacak, hem de Card Plus Kredi Kartı müşterileriniz sayesinde iş hacminizi artırmış olacaksınız.
 • Aylık alacağınız ekstre sayesinde muhasebe hareketlerinizi daha kolay takip etme imkanınız olacak.
 • CardPlus kredi kartı sahibi her müşteriye aylık dağıtılan katalog içerisinde reklam verme avantajınız olacak.
 • Kredi Kartı Merkezinin uygulayacağı ekstra hizmetler, örneğin +taksit kampanyaları, POS cihazınıza mesaj olarak gönderilecektir.
 • POS cihazınız ile bakiye bilgilerinizi, plus puan bilgileriniz ve ekstrenizi takip etme imkanınız olacaktır.
F) KOBİ KREDİSİ : Detaylı bilgi için şubelerimizi arayabilir veya ziyaret edebilirsiniz.